Nihili novi 
Thursday, July 14, 2005, 06:43 PM
LOG INWybaczcie brak nowych wpisów... ale stanie na warcie to powolna śmierć dla żołdaka..
Nie wymaga komentarza chyba. Za tym jakże wspaniałym wejściem, 300 metrow pod ziemią przyjdzie mi spędzić najbliższe 3 tygodnie.
Chciałem emocjonującej akcji.
No to mam ... Nie wiem jak ja wytrzymam 21 dni na warcie.
Myślę o nazwaniu swojego M41a.

LOG OUT

[ add comment ]   |  permalink
Waruj ! 
Tuesday, June 7, 2005, 12:48 PM
LOG IN

Co za bagno !
Liczyłem na misje wojskową a okazało się... kurwa mać !!
Okazało się że Konsorcjum potrzebuje ochrony dla laboratorium w Górach Neleva.Rozumiecie ? Będę stał 8 godzin przy drzwiach do jakiegoś durnego pomieszczenia !!
Nienawidzę naukowców, myślą że są mózgiem świata i gardzą wojskiem. Nie zdają sobie sprawy, że to MY ochraniamy ich dupska, dbając by nikt sie do nich nie dobierał !
Za dwa dni zostaję oddelegowany na służbę, wcześniej czeka mnie krótkie szkolenie i odprawa.
Mam nadzieje że będę miał skąd zdawać Wam raporty..

LOG OUT

[ add comment ]   |  permalink
Dioxin 
Tuesday, May 17, 2005, 12:22 PM
LOG IN


Wlasnie dolatuję już na miejsce, do bazy w której się ulokujemy.
Obudzono nas już na orbicie planety, 24 h temu - co pozwoliło się wszystkim przygotować, i coś zjeść ; po miesięcznej hibernacji człowiek zjadłby Panamarskiego wołu z kopytami.Krazownik U.S.S Dacota jest przystosowany takze do podrozy na trasie orbita-powierzchnia planety, więc to nam oszczędziło nieprzyjemnego co by nie mówić ) zrzutu promem.
Jak przeczytałem w raporcie o planecie Dioxin odnośnie lądowania :

"(...) Wojsko wytycza tymczasowe korytarze dla swoich pojazdów i na czas przylotu na powierzchnię, ochrania obiekty od orbity do portu lotniczego. Takie są standardowe procedury w przypadku poślednich pojazdów USCMC. (...)"

No taaak, zgadza się. Eskortowały nas 3 promy zrzutowe. Ale co z tego.
Jeden skurwiel o malo nie władowal sie nam w kadłub dropem !! To sie nazywa ochrona ? Ja dziękuję serdecznie.

Zza chmur od razu wyłoniła sie ciemna powierzchnia planety - rozświetlona nieznacznie przez miasto, silnie zindrustializowana. Budynki ciemne, przysadziste, zaś niebo pochmurzone. Dropy leciały bo bokach krążownika, a drogę wskazywały nam nadajniki z wbudowanymi potężnymi światłami pozycyjnymi.Port wojskowy jest gigantyczny, i robi wrażenie. Ośmioramienna podstawa, z ośmioma wysięgnikami - a każdy posiada wbudowaną płytę lądowniczą, oraz ogromna wieża główna. Muszę przyznać że mimo iż widziałem masę portów, baz wojskowych itd, to ten port jest wyjątkowy.Oho, właśnie dokujemy..

LOG OUT

[ add comment ]   |  permalink
Pierwsza misja 
Monday, May 2, 2005, 11:12 AM
LOG IN

Spokojnie żołnierze, zyję nadal.
Znajduję się własnie na orbicie planety DIOXIN, na krążowniku "U.S.S Dacota".Jak pisze w raporcie o planecie :

" Planeta klasy ziemia. Skolonizowana wieki temu. Tereny na planecie należały do USA, Kanady, Europy (dawnych państw europejskich, Arabii oraz państw afrykańskich), Rosji itp. Także do wielu korporacji, w tym W-Y oraz Hyperdyne Systems.
W chwili obecnej nie istnieje jeden właściciel. Z prawnego punktu widzenia niemożliwe jest określenie właściciela tej planety. A raczej niemożliwe jest uznanie jednej strony za właściciela. W różnych okresach, różne instytucje miały pieczę nad planetą. W chwili obecnej jednoznaczne określenie praw własności spowodowałoby prawdopodobnie wybuch wojny na skalę międzynarodową. Na powierzchni planety od wielu trwają lokalne konflikty. Wiele terenów objętych jest działaniami pokojowych sił rozjemczych. Dioxin uznawana jest za miejsce nieprzyjazne. Wiele terenów znajduje się w strefie walk. Żyje tutaj około 2 miliardów ludzi. (...)
"

Źródło : Podręcznik Żołnierza Piechoty

Zadania misji : tajne
Czas trwania misji : tajne

Na razie nie mogę nic powiedzieć.
Przykro mi, uzbrojcie sie w cierpliwość ( i m41 )..

LOG OUT

[ add comment ]   |  permalink
Uroczystość 
Sunday, April 17, 2005, 09:35 AM
LOG IN

Zdrowie tych, którzy polegli

Od rana na poligonie przygotowania do pokazów powietrznych, upamietniających masakrę Piechoty na Lateo_X.Pokaz obejmie m.in : desant, atak na cel naziemny oraz akrobacje - ostatni punkt uroczystości z pewnością będzie najciekawszy, z opowiadań kumpli-pilotów wiem, jakim wyczynem jest paradne manewrowanie dropem.
W związku z tym poranny trenign był skrócony o godzinę, ktorą przeznaczono na przećwiczenie marszu i marszruty paradnej.

"Pamiętaj o poległych, i rób wszystko, aby po śmierci pamiętano o Tobie"

[ add comment ]   |  permalink

Next